Praznovanje 25-letnice vrtca

7.septembra 1992 smo sestre hčere Marije Pomočnice na Ul. Juša Kramarja 2 v Murski Soboti sprejele v varstvo prvega otroka. Takrat se nam še sanjalo ni, da bomo ta isti dan leta 2017 obhajali 25-letnico VRTCA LAVRA. Vsi, ki danes delamo v njem ali smo na različne načine povezani z vrtcem, čutimo Božji blagoslov, Marijino varstvo in dobroto mnogih iz župnije Murske Sobote, Tišine in od drugod. Iz srca nam vre vesela pesem hvaležnosti.

Praznovanje smo že zabeležili s prireditvijo v Gledališču park v Murski Soboti 10. junija 2017.

Septembra pa za vas pripravljamo večdnevni program.

Od četrtka, 7. 9., do sobote, 9. 9. 2017, bo vsak večer ob 18.00 molitvena ura za vrtec;

Utrinek iz prvega dneva tridnevnice si lahko pogledate tukaj.

V nedeljo, 10. septembra 2017, pa bomo obeležili dogodek s praznovanjem:

• ob 10.00 bo sveta maša, ki jo bo vodil g. župnik Goran Kuhar; pri maši bodo s petjem sodelovale vzgojiteljice vrtca Lavra (»Lavrinke«), otroci, nekdanji gojenci in družine;
  • sledil bo program na ploščadi pred cerkvijo
  • ter piknik za vse, kjer se bomo ob dobrotah in druženju veselili, da smemo biti skupaj, bogatiti vrtec Lavra, naš kraj in škofijo ter delati za dobro otrok in njihovih družin. Ob tej priložnosti pripravljamo tudi srečelov.

Lepo vabljeni in dobrodošli vsi, da se nam pridružite na praznovanju!

Tukaj si lahko pogledate nekaj utrinkov z župnijskega praznovanja 10. 9. 2017.