DAN ODPRTIH VRAT

06. 02. 2018

Danes smo v vrtcu Lavra v Murski Soboti in na Tišini odprli svoja vrata za vse obiskovalce. Otroci so mlade obiskovalce sprejeli medse in jim pokazali, kaj v vrtcu počnejo, starši in drugi pa so izmenjali besede kar z vzgojiteljicami in v Murski Soboti z direktorico Miklavževega zavoda Murska Sobota, s. Martino Golavšek, na Tišini pa z ravnateljico vrtca, s. Joži Merlak.

Obiskali so nas tudi iz TV AS, ki pripravljajo prispevek, ki si ga boste lahko ogledali na televiziji v prihodnjih dneh.

Del Lavrinega vsakdana so igra, petje, jutranji krog, usmerjene dejavnosti, gibanje v vrtcu in na igrišču, sprehodi, prehrana,…in še mnogo več. Med vsakodnevnimi dejavnostmi v našem vrtcu ne manjka topline, medsebojne pomoči in prijateljstva, nasmeha, stiska roke, objema, in veselja, ki ga otroški obrazi nosijo v vrtec in ga nesejo v svet.

Nekaj današnjih utrinkov si lahko ogledate tukaj.