Obisk g. škofa

29. 06. 2022

Vrtec Lavra je v petek, 17. 6. 2022, obiskal g. škof Peter Štumpf, ki je prišel blagoslovit vrtec in nove podobe, ki jih je naslikala s. Jožica ter predstavljajo bistvo in življenje našega vrtca. Ob tem so vzgojiteljice in otroci škofu v vrtcu pripravili kratek kulturni program ter se mu zahvalili za njegovo podporo.

V tem tednu je škof praznoval svoj okrogli jubilej in godovni dan, zato smo mu v vrtcu izročili še skromno darilo, ki ga bo spominjalo na vrtec, in sicer kolač domačega kruha, ki so ga spekle naše pridne kuharice, in vino iz domačih krajev.

G. škof, hvala za vašo podporo in molitev ter dobrodošli spet! Vse najboljše vam želimo. Naj vas na vaši nadaljnji življenjski poti spremlja obilo Božjega blagoslova in Marijino varstvo.

kolektiv vrtca Lavra