Zajček iz vrtca Lavra obišče otroke na OŠ IV

06. 12. 2023

V torek, 28. 11. 2023, je zajček iz vrtca Lavra s svojimi prijatelji osličkom, jazbecem in medvedom obiskal otroke na OŠ IV. V lutkovni predstavi so jim pokazali, kako dobro je imeti prijatelje. Ko mislimo na druge in z njimi delimo svoje dobrine, krepimo prijateljstvo in smo vsi srečni. Otroci so predstavi pozorno sledili, nato pa še poklepetali z lutkami.

Močno in pristno prijateljstvo se plete tudi med odraslimi obeh vzgojnih ustanov. Ravnateljica Jana Grah in strokovne delavke OŠ IV. nam vedno pomagajo s strokovnimi nasveti in konkretnimi dejanji. Katja in Nadja vsak teden prihajata v vrtec Lavra, kjer pomagata otrokom, ki potrebujejo dodatno strokovno pomoč. Enkrat na teden gre ena skupinica otrok iz vrtca v senzorno sobo, kjer jih prijazno sprejme Jana in jim ponudi vedno nove dejavnosti za senzorno integracijo. Zelo smo jim hvaležni in veseli smo, da lahko tudi mi z lutkovnimi predstavami osrečimo njihove otroke.