Pridite na predstavo!

08. 04. 2022

V torek, 5. 4. 2022, so bodoči šolarji iz skupin Ovčke in Medvedki čisto sami pripravili nastop za vse v vrtcu. Izdelali so vabila, se dogovorili, kaj bodo predstavili, si razdelili glasbila, prosili s. Katjo za spremljanje s kitaro, naredili vajo, med katero so tudi nekatera glasbila zamenjali, ker so ugotovili, da so preglasna, pripravili prireditveni prostor ter sklicali vse otroke, vzgojiteljice, kuharje in celo direktorja, naj jih pridejo poslušat. Žareli so od navdušenja in se veselili aplavza.

Pri tem so pokazali veliko motivacijo, ustvarjalnost, sposobnost organizacije in sodelovanja ter samostojnost. Veselimo se njihove rasti in smo ponosni nanje!

Program nastopa:
  • ljudska: Ringa ringa raja
  • Tones and I: Dance Monkey
  • Janez Bitenc: O Marija, moja Mati
Dodatek:
  • ljudska: Jaz pa grem na zeleno trav’co
Utrinki s priprave in samega nastopa: