Ti meni danes, jaz tebi jutri

07. 04. 2022

Vrtec Lavra je sodoben vrtec z urejeno okolico, ki nudi otrokom obilo sproščene in vesele igre na velikem in urejenem otroškem igrišču s številnimi igrali. S tem želimo še dodatno poskrbeti za duševno in telesno zdravje otrok in se tako približati enemu izmed ciljev vrtca, da otroci čim več časa preživijo v naravi in se ob tem tudi gibalno učijo.

S tem namenom smo v sklopu projekta “Ti meni danes, jaz tebi jutri” organizirali čistilno akcijo za stare starše in otroke. V njej so skupaj očistili ciprese na otroškem igrišču, pograbili listje, zrahljali pesek v peskovniku in zemljo na otroških gredicah ter se tako ob koristnem delu skupaj tudi prijetno družili.

Ob tej priložnosti se zahvaljujem vsem staršem in starim staršem, ki so priskočili na pomoč in nam pomagali pri čiščenju in urejanju zunanje okolice vrtca Lavra! Hvala in Boug plati!

Mitja Perš, direktor