Praznovanje bl. Lavre

22. 01. 2019

22. januar goduje bl. Lavra Vicuna po kateri nosi ime naš vrtec. Ob tej priložnosti smo se zbrali v enoti Murska Sobota na skupnem praznovanju. Iz enote Tišina so prišli vsi otroci in vzgojiteljice, pridružili so se nam tudi nekateri starši, babice in dedki. Skupaj smo obhajali sveto mašo, ki jo je vodil soboški g. župnik Goran Kuhar, somaševala pa sta tišinski g. župnik Boštjan Čeh in soboški kaplan Aljaž Baša. V nagovoru nas je soboški g. župnik nagovoril in spodbudil, da bi bili kot bl. Lavra angeli miru, hvaležnosti, dobrote … Angeli imajo dvoje kril, s katerimi lahko letijo. Mi pa imamo dvoje rok, s katerimi lahko letimo tako, da delamo dobro bližnjemu. Tako bomo kot bl. Lavra zagotovo prišli v nebesa.

Nekaj utrinkov s praznovanja si lahko pogledate tukaj.