Romanje v Mursko Soboto ob godovanju blažene Lavre

22. 01. 2018

Danes v vrtcu Lavra slavimo proščenje! Goduje namreč blažena Lavra Vicuna, ki je svoje življenje posvetila Bogu in Mariji; in danes nam vsem v vrtcu daje poseben vzor.

Ob tem praznovanju smo se skupaj zbrali vsi iz vrtca Lavra; tako so iz Tišine otroci z vzgojiteljicami priromali kar z avtobusom. Sveto mašo sta darovala murskosoboški župnik, g. Goran Kuhar in tišinski župnik, g. Boštjan Čeh. Pri maši so ministrirali bodoči šolarji iz Murske Sobote, prošnje in zahvale pa so povedali tišinski bodoči šolarji.

Ob praznovanju nas je murskosoboški župnik spomnil, da je bila Lavra res deklica, ki je delila svojo vero in dobro voljo naokrog in da si jo naj vzamemo za vzor tudi mi.

Praznujete z nami tudi vi in si oglejte fotografije iz današnjega dogajanja na tej povezavi!