Zaključek šolskega leta in slovo od bodočih šolarjev

18. 06. 2020

V tednu od 12. 6. do 18. 6. 2020 so se iz vrtca Lavra v enoti Murska Sobota in na Tišini poslovili otroci, ki bodo jeseni nadaljevali svojo pot v 1. razred osnovne šole.

Hkrati je bil to tudi zaključek šolskega leta 2019/20.

Letos smo ga zaradi ukrepov preprečevanja širjenja bolezni COVID-19 izvedli po enotah in po skupinah. Vsaka skupina je na svoj način pokazala staršem veliko bogastva, ki je v otrocih in ga tudi koronavirus ni preprečil. Odmevala je pesem, folklorni ples, deklamacije …

V drugem delu programa pa so bili v glavni vlogi bodoči šolarji, ki so se razveselili velikih, bogatih in prav posebnih kornetov ter darila založbe Družina. Starši pa so izrazili hvaležnost vzgojiteljicam za dobro opravljeno delo.

Po programu je sledilo veselo druženje na vrtčevskem igrišču.

Nekaj utrinkov si lahko pogledate tukaj.